Petak, 13 Septembra, 2024
HomeSportNogometČelik nastavlja pobjednički niz: Uvjerljiva pobjeda protiv Jedinstva

Čelik nastavlja pobjednički niz: Uvjerljiva pobjeda protiv Jedinstva

Zeničani održavaju maksimalan učinak

Zeničani su ostvarili još jednu pobjedu u novoj sezoni. U domaćem meču protiv Jedinstva, igrači Čelika su zadržali maksimalan učinak. Tribine su bile solidno popunjene s oko 4.000 gledalaca, koji su uživali u uzbudljivoj utakmici.

Brzi golovi i preokreti

Čelik je poveo u 16. minuti, zahvaljujući Međušeljcu. Ipak, osam minuta kasnije, Hadžikadunić sa sjajnim slobodnim udarcem izjednačava rezultat.

Praznovjerje gostiju nije dugo trajalo, jer je Smajlović u 30. minuti ponovo doveo Čelik u vodstvo od 2:1. U prvom poluvremenu viđeno je još uzbuđenja, ali je drugo poluvrijeme donijelo mirniju igru.

Utakmica riješena autogolom

Pitanje pobjednika riješeno je u 58. minuti, kada je Hadrović slučajno pogodio vlastitu mrežu, povećavajući prednost Čelika na 3:1. Konačan rezultat od 4:1 postavio je Međušeljac svojim drugim golom u 78. minuti.

Šta slijedi za Čelik?

Ova pobjeda dodatno osnažuje poziciju Čelika na tabeli. Tim iz Zenice nastavlja svoj put ka uspješnoj sezoni, sa velikim očekivanjima na idućim utakmicama.