Četvrtak, 19 Septembra, 2024
HomeSportNogometBriljantni nastup Gigovića: Prvi gol u dresu Holstein Kiela

Briljantni nastup Gigovića: Prvi gol u dresu Holstein Kiela

Uloga u meču protiv Bayerna

Aleksandar Gigović, talentirani fudbaler Holstein Kiela, postigao je svoj prvi gol u njemačkoj Bundesligi. Gigović je ušao u igru u 76. minuti, zamijenivši Lewisa Holtbyja. Samo šest minuta kasnije, pogodio je glavom zahvaljujući odličnom centaršutu Tymoteusza Puchacza.

Second appearance for Gigović

Ovo je bio drugi nastup mladog Gigovića za Holstein Kiel, oba puta ulazivši kao zamjena. Njegov prvi gol već unapređuje njegove šanse da postane starter u timu. Fudbalski stručnjaci i navijači s nestrpljenjem očekuju njegovu veću minutažu na terenu.

Bayern dominira u utakmici

Bayern Minhen je u ovom susretu slavio rezultatom 6:1, a sigurno su dominirali tokom cijelog meča. Golove za Bavarce postigli su Musiala, Olise, Kane, koji je zabilježio hat-trick, kao i Remberg, koji je dao autogol.

Tabela Bundeslige

Trenutna pozicija na tabeli pokazuje Bayern kao prvoplasiranog s devet bodova iz tri utakmice. Nasuprot njima, Holstein Kiel je na dnu, bez osvojenih bodova nakon tri odigrana susreta.