Četvrtak, 4 Jula, 2024
HomeSportNogometBrazil razočarao na Copa Americi, Kolumbija sjajna u prvom meču

Brazil razočarao na Copa Americi, Kolumbija sjajna u prvom meču

Igrači Brazila su propustili brojne prilike, dok je Kolumbija s dobrom igrom startovala na Copa Americi. Lucas Paqueta je čak pogodio i stativu u drugom poluvremenu, pa tako nisu uspjeli postići pogodak sjajnom golmanu Patricku Sequeiri. Brazil je razočarao na startu prvenstva, ali ima priliku za popravni već u petak kada igra protiv Paragvaja u Las Vegasu.

S druge strane, Kolumbija je dobro započela turnir s jutrošnjom pobjedom 2:1 protiv Paragvaja u Houstonu. Posebno se istakao James Rodriguez s dvije asistencije, nastavljajući s dobrim igrama za svoju selekciju. Nakon gotovo dva mjeseca pauze zbog ozljede, nogometaš Sao Paula je pružio sjajne ubačaje i saigračima omogućio postizanje golova. Prvo je u 32. minuti pronašao Daniela Munoza, a potom je slobodni udarac u drugom dijelu susreta poslao na glavu Jeffersona Leme.

Paragvaj je uspio smanjiti rezultat golom Julia Encisa nakon ubačaja Ramona Sose. Unatoč tome, Kolumbija je uspjela obraniti svoju prednost i ostvariti važnu pobjedu na početku turnira.

Brazilci će sigurno imati veliki motiv za nadomjestiti razočaranje prvog meča i zablistati protiv Paragvaja. S druge strane, Kolumbija će pokušati zadržati svoju dobru formu i nastaviti s pobjedama u nadolazećim utakmicama na Copa Americi. Svi ljubitelji fudbala jedva čekaju vidjeti kakav će biti ishod ovih susreta.