Ponedjeljak, 16 Septembra, 2024
HomeSportNogometBravo pobjedio Zrinjski sa minimalnih 1:0 u prvoj utakmici

Bravo pobjedio Zrinjski sa minimalnih 1:0 u prvoj utakmici

Zrinjski poražen od Brave u prvoj utakmici dvomeča

Uzbudljiva utakmica između Brava i Zrinjskog završena je rezultatom 1:0 u korist domaćina. Svjetla pozornice pripala su Ivanšeku koji je u 16. minuti zatresao mrežu nakon greške u odbrani Zrinjskog.

Zrinjski je imao dominaciju u posjedu lopte, ali nisu uspjeli materijalizovati svoje prilike što je rezultiralo razočaravajućim porazom. Ćuže je bio najbliži postizanju gola kada je u prvom poluvremenu pogodio stativu.

Unatoč porazu, Zrinjski ima priliku da se iskupi u revanš utakmici koja se igra u naredni četvrtak u 17:00 sati. Pratioci tenzije i uzbuđenja mogu gledati minutu po minutu kako će se odvijati drugi susret.

Očekuje nas još jedna uzbudljiva utakmica između ovih rivala, a hoće li Zrinjski uspjeti nadoknaditi zaostatak ostaje da se vidi. Navijači su već nestrpljivi iščekuju ishod narednog susreta.