Utorak, 2 Jula, 2024
HomeKosarkaBoston Celtics napravili nevjerojatan preokret i srušili Indianu Pacers

Boston Celtics napravili nevjerojatan preokret i srušili Indianu Pacers

U napetom NBA susretu između Boston Celticsa i Indiana Pacersa, Celticsi su ostvarili izvanredan preokret i osigurali pobjedu. Nakon ujednačenog početka, Indiana je dominirala u prvoj polovini utakmice, koju su završili sa rezultatom 69:57 u svoju korist.

No, Celticsi nisu odustali. U trećoj četvrtini uspjeli su ublažiti zaostatak i smanjiti ga na minus devet. U posljednjoj četvrtini su dodali gas i napravili nevjerovatan preokret koji je donio dramatičnu završnicu utakmice.

Najbolji igrač Bostona bio je Jayson Tatum koji je, očekivano, briljirao na terenu. Nedostajale su mu samo dvije asistencije za triple-double sa 36 poena, 10 skokova i osam asistencija. Jalen Brown je također dao značajan doprinos s 24 postignuta poena.

Kod Indiane Pacersa, najbolji strijelac bio je Scotty Nembhard s 32 poena, ali to nije bilo dovoljno da se suprostave nevjerojatnom preokretu Bostona.

Boston Celticsi imaju priliku završiti seriju u noći s ponedjeljka na utorak kada se igra četvrta utakmica. Ukoliko ostvare pobjedu, Celticsi se plasiraju u veliko NBA finale koje će biti prava poslastica za sve ljubitelje košarke.

Utakmica je zakazana za Gainbridge Fieldhouse u Indianapolisu, istom mjestu gdje je odigran i današnji meč. Celticsi su odlučni u svojoj namjeri da osiguraju pobjedu i zaključe seriju s Indianom Pacersima.