Četvrtak, 12 Septembra, 2024
HomeSportNogometBordo Tim Testira Igrače: U Sredini Prijateljskog Susreta Prošlo Mijenja

Bordo Tim Testira Igrače: U Sredini Prijateljskog Susreta Prošlo Mijenja

Prijateljska Utakmica Bez Pobjednika

Na jučerašnjim prijateljskim utakmicama, stručni štab FK Sarajevo pružio je priliku igračima s manje minutaže. Igrači su se sreli s ekipom Radnika, a meč je završen rezultatom 2:2.

Debi za Novog Igrača

Novopridošli igrač Aldin Turkeš imao je priliku da zaigra, uz rekovalescente Miomira Đuričkovića i Elvira Durakovića. Ekipa je dala šansu i mladim igračima iz Akademije.

Prvo Poluvrijeme u Znaku Mehmedovića

Prvo poluvrijeme je donijelo uzbudljive trenutke. Bordo tim je poveo u 38. minuti preko golgetera Mehmedovića. Međutim, samo dvije minute kasnije, ekipa iz Hadžića je izjednačila preko Bijelonje.

Drugo Poluvrijeme Puno Izmjena

U drugom dijelu, Sarajevo je pretrpjelo više izmjena. Radnik je prešao u vodstvo u 74. minuti golom Ploče. No, Duraković je brzo poravnao rezultat na 2:2.

Sastav Bordo Tima

Na terenu su se našli: Rogić, Hamzić, Kuprešak, Đuričković, Jatta, Unušić, Julardžija, Anđušić, Mehmedović, Matanović i Turkeš. Zamjene su obavili Mehić, Duraković, Tiro, Mustafić, Koso, Vrban i Popović.