HomeSportNogometBayern se vraća u formu: Uvjerljiva pobjeda protiv Dinama

Bayern se vraća u formu: Uvjerljiva pobjeda protiv Dinama

Nova sezona, nova energija

Fudbalski klub Bayern München otvorio je sezonu 2024/2025 s nevjerojatnim učinkom, ostavljajući iza sebe prošlogodišnje neuspjehe. Pod vodstvom novog trenera Vincenta Kompanyja, ekipa ponovno pokazuje svoj prepoznatljiv stil igre. Trofeji su im nedostajali, ali sada se čini da su Bavarci ponovno na pravom putu.

Harry Kane briljira

Danas je Bayern započeo meč protiv Dinama s rano pogotkom. Dosuđen je penal, a Harry Kane je postigao svoj prvi gol već u 19. minuti. Ovaj napadač nastavlja s odličnim performansama, srušivši brojne rekorde na startu sezone.

Dominacija u prvom poluvremenu

Do kraja prvog poluvremena, Bayern je povećao prednost. Raphael Guerreiro i Michael Olise pridružili su se Kaneu u strijelcima, čime je rezultat bio 3:0. Dinamo je izgledao dotučeno i mnogi su sumnjali u njihov povratak.

Povratak Dinama, ali Bayern ne staje

Međutim, u drugom dijelu, Dinamo je iznenadio sa dva brza gola. Bruno Petković i Takuya Ogiwara doveli su ekipu u igru, no Bayern se nije predavao. Kane se ponovno istakao, postigavši još dva gola, čime je ukupan rezultat završio 6:2.

Zadovoljstvo trenera

Ova pobjeda pomaže Bayernu da zadrži visoke ambicije za sezonu. Kompany će sigurno biti zadovoljan postignućem svojih igrača. Njihova ofenzivna igra i timska hemija djeluju obećavajuće na ovom startu sezone.