Nedjelja, 6 Oktobra, 2024
HomeSportNogometBayern i Eintracht odigrali dramatičnu utakmicu završenu bez pobjednika

Bayern i Eintracht odigrali dramatičnu utakmicu završenu bez pobjednika

Uzbudljiva utakmica na Allianz Areni

U uzbudljivoj utakmici šestog kola Bundeslige, Bayern je završio bez pobjede protiv Eintrachta. Utakmica se odigrala na Allianz Areni i bila je ispunjena preokretima i dramatičnim trenucima.

Pogotci i preokreti

Bayern je poveo u 15. minuti zahvaljujući golu Min-Jaea Kima. Ipak, Eintracht se brzo vratio u igru. U 22. minuti, Omar Marmoush je izjednačio na 1:1, a već u 35. minuti, Hugo Ekitike je donio prednost svom timu sa 2:1.

Nešto kasnije, u 38. minuti, Dayot Upamecano je izjednačio na 2:2, a to je bio i rezultat prvog poluvremena. Igrači su nježno osjetili napetost koja je vladala na terenu.

Konačni rezultat u posljednjim trenucima

U drugom poluvremenu, Bayern je ponovno došao do vodstva u 53. minuti. Harry Kane je asistirao Michaelu Oliseu, koji je precizno pogodio za 3:2. No, u samom finišu utakmice, Eintracht je izjednačio rezultat.

U 90+4. minuti, Marmoush je pobjegao odbrani Bayerna i postigao gol za konačnih 3:3. Ovaj dramatičan ishod ostavlja navijače u iščekivanju narednih kola.

Šesto kolo se nastavlja

Šesto kolo Bundeslige završava večerašnjom utakmicom između Stuttgarta i Hoffenheima, koja počinje u 19:30 sati. Navijači jedva čekaju vidjeti kako će se razvijati situacija u ligi.