Nedjelja, 29 Septembra, 2024
HomeSportNogometBayern i Bayer dijele bodove u uzbudljivom okršaju

Bayern i Bayer dijele bodove u uzbudljivom okršaju

Utakmica bez pobjednika

U 21. minuti prvog poluvremena, Jamal Musiala je krenuo u nevjerojatnu akciju. Prošao je pored čak petorice igrača Bayerskog Leverkusena, ali su ga oni prisilili na prekršaj. Ovaj trenutak istakao je njegovu brzinu i dribling.

Slobodan udarac bez efekta

Nakon dosuđenog slobodnog udarca, Michael Olise je izveo prekrasan udarac prema golu. Nažalost, njegov pokušaj nije uspio savladati golmana Lukasa Hradeckyja, koji je bio spreman na posao.

Udio bodova među rivalima

U ovom napetom susretu, konačni rezultat bio je 1:1. Domaće je tim predvodio Aleksandar Pavlović, dok je za goste pogodio Robert Andrich. Ova utakmica je pružila uzbuđenje i prilagodila očekivanja navijača oba tima.

Bayern ostaje na vrhu

Unatoč remiju, Bayern München zadržava prvo mjesto na tabeli Bundeslige, s dva boda prednosti u odnosu na drugoplasirani RB Leipzig. Bayer Leverkusen se trenutno nalazi na trećem mjestu koda.

Što slijedi?

U narednom kolu, Bayern će se suočiti s Eintracht Frankfurtom, dok će Bayer dočekati Holstein Kiel. Obje ekipe imaju motiv da se vrate na put pobjeda.