HomeSportNogometBarcelona ostvarila preokret protiv Raya, Olmo na debiju donio tri boda

Barcelona ostvarila preokret protiv Raya, Olmo na debiju donio tri boda

U uzbudljivoj utakmici La Lige, Barcelona je uspjela postići pobjedu nad Rayom s rezultatom 2:1. Šok za Katalonce dogodio se već u devetoj minuti, kada je Lopez pogodio za vodstvo domaće ekipe.

Barcelona preuzima kontrolu

Usprkos ranim potezima Raya, Barcelona je ubrzo preuzela inicijativu na terenu. Iako su dominirali posjedom, Katalonci nisu uspjeli stvoriti veći broj prilika za gol do odlaska na odmor.

Izjednačenje i preokret

U drugom poluvremenu, Barcelona je zaigrala agresivnije. Nagrada je stigla pola sata prije kraja meča, kada je Pedri izjednačio rezultat na 1:1 u 60. minuti. Katalonci su nastavili napade, a osam minuta prije kraja, Dani Olmo postigao je svoj prvi gol za klub.

Olmo je preciznim udarcem donio Barci vodstvo 2:1. Ova utakmica još jedan je pokazatelj kako Barcelona, iako se mučila u prvom poluvremenu, zna pronaći put do pobjede.

Pogledi na budućnost

Sa devet bodova iz prva tri kola, Barcelona se priprema za naredni susret protiv Valladolidu. Rayo, sa četiri osvojena boda, očekuje gostovanje kod Espanyola.

Ovaj duel pokazuje potencijal koji Barcelona ima, dok Rayo ne bi trebao gubiti nadu u svoje sposobnosti.