Organizacija vjencanja
HomeSportNogometOsijek Slavio u Zagrebu: Dinamo Porazan U Domu

Osijek Slavio u Zagrebu: Dinamo Porazan U Domu

Uvod u utakmicu

Fudbalski klub Osijek ostvario je značajnu pobjedu protiv Dinama u Zagrebu. Utakmica se odigrala danas i bila je puna preokreta.

Golovi i preokreti

U 18. minuti, Marko Pjaca doveo je domaći Dinamo u vodstvo. Međutim, Osijek se nije predavao. Do odlaska na odmor, Jakupović i Jurišić okrenuli su rezultat na 2:1 za goste.

Pjaca ponovo u središtu pažnje

U nastavku utakmice, Pjaca se ponovno istakao i izjednačio u 51. minuti. Nažalost po domaće, Hernani je četiri minute kasnije ponovo doveo Osijek u vodstvo, stvarajući tako pritisak na Dinamo.

Završnica i penal

Iako su navijači očekivali žestok pritisak Dinama, on je izostao. Osijek je iskoristio prilike i u 89. minuti, Jakupović je realizovao penal za konačnih 4:2.

Uloga Nail Omerovića

Reprezentativac BiH, Nail Omerović, odigrao je cijelu utakmicu i u 74. minuti primio žuti karton, pokazujući svoju borbenost.

Stanje na tabeli

Dinamo je ostao na trećem mjestu HNL-a, dok je Osijek zauzeo petu poziciju. U narednom kolu, Dinamo će gostovati Šibeniku, a Osijek će dočekati Goricu.