Ponedjeljak, 21 Oktobra, 2024
HomeSportNogometBorac Slavi Pobjedu, Kvržić Svojim Golom Donosi Prednost na Poluvremenu

Borac Slavi Pobjedu, Kvržić Svojim Golom Donosi Prednost na Poluvremenu

Dinamično Poluvrijeme u Banjoj Luci

U utakmici koja se odigrala u Banjoj Luci, nogometaši Borca savladali su ekipu Željezničara s rezultatom 1:0 na poluvremenu. Borac je od samog početka pokazao odlučnost i želju za pobjedom.

Kvržić postigao Gol

Strijelac jedinog gola bio je Zoran Kvržić. Njegov gol došao je u 37. minuti, nakon asistencije Herrere, koja je bila ključna u ovoj akciji. Kvržić je pokazao zavidnu vještinu i preciznost u šutu.

Pokušaji Željezničara

Željezničar nije lako odustajao. U 44. minuti, Cvetanovski je imao priliku, ali njegov šut otišao je daleko pored gola. Tim iz Sarajeva borio se, ali nije imao sreće u završnici.

Drugo Poluvrijeme Počinje

U 46. minuti počelo je drugo poluvrijeme koje je donijelo nove prilike i uzbuđenja. Već u prvim minutama, Ogrinec je pokušao vanjskim dijelom stopala, ali Muftić je sigurno intervenisao.

Suđenje i Kartoni

Marković je također dobio žuti karton u 50. minuti, što dodatno komplikuje situaciju za njega u nastavku utakmice.

U ovoj uzbudljivoj utakmici, Borac nastavlja pokazivati svoju snagu dok Željezničar traži način da se vrati u igru.