Srijeda, 16 Oktobra, 2024
HomeSportNogometBorac dominantno slavio protiv Igmana u Konjicu

Borac dominantno slavio protiv Igmana u Konjicu

Uvod u utakmicu

Fudbalski klub Borac otvorio je utakmicu protiv Igmana u Konjicu sjajno, već u 4. minuti susreta. Kulašin se našao u idealnoj prilici, ali je pogodio samo stativu nakon pogreške Posinkovića.

Borac preuzima kontrolu

Kulašin je bio najbrži u gužvi nakon odbitka lopte, te je izbliza pogodio prazan gol. Time je Borac poveo 1:0. Samo dvadeset minuta kasnije, Ogrinec je sjajno asistirao Vranješu, koji lako matira Ćemana za 2:0.

Šanse za Igman

Iako je Borac dominirao, Igman je došao do svoje prve prave prilike u 32. minuti. Tallo je imao odličan šut, no njegov udarac završio je preko gola.

Prva polovina nastavlja bez promjena

Kulašin je još jednom zaprijetio pred kraj prvog poluvremena, ali je Ćeman odbranio njegov snažni udarac, koji se odbio u stativu. Rezultat je ostao 2:0 na kraju prvog dijela.

Zaključak

Utakmica je pokazala da Borac ima odličnu formu i visoke ambicije. Igman će se morati bolje potruditi u narednim susretima ako želi ostvariti bolje rezultate.