Nedjelja, 6 Oktobra, 2024
HomeSportNogometAston Villa i Manchester United remizirali, Chelsea podijelio bodove s Nottingham Forestom

Neizvjesna borba na Villa Parku

Aston Villa je na svom stadionu, Villa Park, dočekala Manchester United. Obje ekipe su razočarale svojim nastupom, a posebno prvih 45 minuta, koje su bile negledljive.

Bez pogodaka na Villa Parku

Na kraju susreta, gledatelji su svjedočili nekoliko uzbuđenja pred oba gola. Međutim, mreže se nisu tresle, te su ekipe podijelile bodove. Ovo je bio već drugi remi za obje ekipe ove sezone.

Chelsea i Nottingham Forest završili u remiju

Na Stamford Bridgeu, Chelsea je dočekao Nottingham Forest. Ova utakmica završila je bez pobjednika, rezultatom 1:1. Gosti su poveli u 50. minuti pogotkom Chrisa Wooda.

Izjednačenje Maduekea i isključenje Ward-Prowsea

Tek sedam minuta kasnije, Noni Madueke je izjednačio rezultat. U 78. minuti, Chelsea je dobio brojčanu prednost nakon isključenja Jamesa Ward-Prowsea. Ipak, domaći tim nije uspio iskoristiti prednost i utakmica je završila bez pobjednika.

Očekivanja za sedmo kolo

Sedmo kolo takmičenja bit će zatvoreno utakmicom između Brightona i Tottenhama, koja počinje u 17:30 sati. Navijači se nadaju uzbudljivom meču i kvalitetnom fudbalu.