Nedjelja, 6 Oktobra, 2024
HomeSportRukometRukometašice Krivaje pružile snažan otpor Nizozemskoj

Rukometašice Krivaje pružile snažan otpor Nizozemskoj

Izvještaj sa utakmice

Nakon teškog poraza od deset golova razlike, rukometašice Krivaje su sinoć pokazale značajan napredak. U drugom susretu, ekipa je pružila mnogo jači otpor protiv gošći iz Nizozemske. Utakmica je bila neizvjesna do samog kraja, a rezultatska borba održavala je napetost među navijačima.

Napetost do posljednjih minuta

Gošće su odlično započele meč, ali su rukometašice Krivaje sredinom prvog poluvremena uspjela izjednačiti rezultat. Utakmica je bila izjednačena, a na odmor se otišlo sa rezultatom 15:13 za Nizozemsku ekipu.

Preokret i susret završava napetom borbom

U drugom poluvremenu, rukometašice Krivaje su uspjele preokrenuti rezultat u svoju korist, vodeći 19:17. Međutim, tempo gošći bio je prevelik, što je rezultiralo ponovnim vođstvom Nizozemki. Na kraju, utakmica je završila rezultatom 30:27.

Istaknute igračice

Najbolje igračice u redovima Krivaje bile su Azra Topčić sa sedam pogodaka i Ajna Mačak koja je dodala šest. Ove igračice su pokazale izvanredne vještine i doprinos timu tokom susreta.