Četvrtak, 3 Oktobra, 2024
HomeSportNogometSkandalozne odluke sudija: Dinamo u žiži kritikâ nakon poraza od Monaca

Skandalozne odluke sudija: Dinamo u žiži kritikâ nakon poraza od Monaca

Dinamo traži pravdu nakon teških odluka

U uzbudljivom meču protiv Monaca, Dinamo Zagreb je doživio poraz rezultatom 2:1. No, suđenje njemačkog sudije Tobias Osmersa donijelo je sumnje u regularnost igre.

Kontroverzni prekršaj i penal

U 70. minuti, kapiten Dinama, Bruno Petković, srušen je u kaznenom prostoru. Iako se činilo da je prekršaj jasan, sudija nije dosudio penal za Dinamo. Umjesto toga, u 90. minuti je dosudio penal za Monaco, što je dodatno razbjesnilo igrače hrvatskog kluba.

Igrači izražavaju frustraciju

Martin Baturina, vezni igrač, otvoreno je kritikovao kriterij suđenja. “Nije mi jasan kriterij suđenja, ne bih se htio vaditi, ali neke odluke išle su na njihovu stranu,” izjavio je Baturina. Njegov suigrač, Josip Mišić, također je bio nezadovoljan. “Mi smo mali klub kojem ovo mogu napraviti,” dodao je Mišić.

Trenutna situacija Dinama

Nakon odigranih kola u ovoj sezoni, Dinamo se nalazi na 28. mjestu s jednim osvojenim bodom. Ove kontroverzne odluke su dodatno pogoršale ionako tešku situaciju za zagrebački klub.