Srijeda, 2 Oktobra, 2024
HomeSportNogometDedićev Salzburg doživeo težak poraz od Bresta

Dedićev Salzburg doživeo težak poraz od Bresta

Debakl na domaćem terenu

Amar Dedić i njegov klub Salzburg doživjeli su težak poraz na domaćem terenu. Francuski sastav Brest slavio je sa 4:0. Ova utakmica se može opisati kao jedan od najtežih poraza Salzburga u posljednjih nekoliko godina.

Strijelci za Brest

Abdallah Sima bio je najistaknutiji igrač na terenu, postigavši dva gola. Pored njega, strijelci su bili Mahdi Camara i Mathias Pereira Lage, koji su takođe doprinijeli visokom rezultatu. Salzburg nije imao odgovora na ofanzivnu igru gostiju.

Dedićeva izdanja i utjecaj na meč

Amar Dedić odigrao je cijeli susret, ali nije uspio pomoći svom timu. Salzburg je bio nadmoćno nadjačan, što je rezultiralo teškim porazom.

Rezultati drugih susreta

U drugom meču, Stuttgart je remizirao sa praškom Spartom rezultatom 1:1. Ermedin Demirović napustio je teren u 62. minuti, kada ga je zamijenio Chris Fuhrich.

Enzo Millot doveo je domaće u vodstvo već u sedmoj minuti, ali je Kaan Kairinen izjednačio rezultat sjajnim golom u 32. minuti.