Nedjelja, 29 Septembra, 2024
HomeSportNogometIgman slavlje u dramatičnoj utakmici protiv GOŠK-a

Igman slavlje u dramatičnoj utakmici protiv GOŠK-a

Četvrta uzastopna pobjeda Igmana

Fudbalski klub Igman iz Konjica ostvario je četvrtu uzastopnu pobjedu u Premijer ligi BiH. Nakon lošeg starta sezone, Igman je sada u gornjem dijelu tabele. S druge strane, GOŠK iz Gabele ostaje na dnu sa samo jednim osvojenim bodom.

Utakmica punog preokreta

U uzbudljivoj utakmici, domaći Igman povela je već u 10. minuti golom Herića. Međutim, GOŠK je brzo uzvratio. U 17. minuti, Novaković je iskoristio slabosti u odbrani Igmana i izjednačio na 1:1.

Igman je ponovo poveo u 23. minuti, kada je Herić postigao svoj drugi gol. Tim iz Gabele nije odustajao i izjednačio je u 42. minuti pogotkom Šrolera, stvarajući rezultatsku neizvjesnost do kraja prvog poluvremena.

Pobjeda Igmana u drugom poluvremenu

U drugom poluvremenu, Igman je preuzeo kontrolu. Tallo je u 65. minuti postigao odlučujući gol na asistenciju Hebibovića. Time je Igman osigurao pobjedu rezultatom 3:2 i osvojio vrijedne bodove.

Sljedeći izazovi

U narednom kolu, Igman će gostovati kod Zrinjskog, dok će GOŠK dočekati Slobodu. Očekuju se uzbudljivi mečevi koji će dodatno oblikovati tabelu.