HomeSportNogometBayernov trijumf u derbiju protiv Leverkusena: Pavlović briljira na terenu

Bayernov trijumf u derbiju protiv Leverkusena: Pavlović briljira na terenu

Uspješan start Bavaraca

Bayern Munchen otvorio je svoju sezonu s maksimalnim učinkom na vrhu tabele. U derbiju protiv Bayera Leverkusena, Bavarci su se predstavili s velikim optimizmom.

Kiksevi na terenu

Iako su Bayern dominirali od samog početka utakmice, ispromašivali su nekoliko prilika. Leverkusen je iskoristio svoju prvu polušansu za vođstvo u 31. minuti.

Robert Andrich je nakon kornera pogodio mrežu domaćina udarcem s distance, šokirajući domaće navijače.

Pavlovićev gol za nezaborav

Bayern se nije davao, a pet minuta prije kraja prvog poluvremena, mladog vezista Aleksandra Pavlovića poslao je u trans sve prisutne. Ovog 20-godišnjaka mnogi smatraju jednim od najvažnijih talenata današnjice.

Pavlović je izveo spektakularan udarac s 25 metara, koji će zasigurno biti jedan od najljepših golova sezone. Njegova odlučnost i vještina postavili su izjednačenje na 1:1.

Očekivanja za drugo poluvrijeme

Ovaj veliki derbi njemačkog nogometa nije razočarao. S obzirom na igru oba tima u prvom poluvremenu, navijači očekuju jednako uzbudljiv nastavak susreta.