Utorak, 24 Septembra, 2024
HomeSportNogometCrvena Zvezda Nanijela Partizanu Najteži Domaći Poraz u Historiji

Crvena Zvezda Nanijela Partizanu Najteži Domaći Poraz u Historiji

Povijesni Beogradski Derbi

Fudbalski klub Crvena Zvezda izazvao je pravu senzaciju u posljednjem beogradskom derbiju, nanijevši Partizanu najteži domaći poraz u historiji. Iako se ovaj derbi silno iščekivao, ishod je bio bolnija stvarnost za crno-bijele.

Izvrsna Igra Zvezde

Crvena Zvezda je od samog početka dominirala terenom. Prvo vođstvo Zvezda je ostvarila iz penala u 24. minuti, kada je Cherif Ndiaye pogodio za 1:0. Ovaj trenutak označio je da se stvari za Partizan loše razvijaju.

Ključni Trenuci Utakmice

U posljednjim sekundama prvog poluvremena, Silas iz Konga postigao je važan gol, duplirajući prednost Zvezde na 2:0. U drugom dijelu, Ndiaye je nastavio s odličnom igrom, povećavši na 3:0 samo deset minuta nakon početka.

Hat-trick i Može li Išta za Partizan?

Ndiaye je završio svoj hat-trick u 65. minuti, ostvarivši tako fantastičan nastup. Ova utakmica bila je prava noćna mora za Partizan, koji nije mogao pronaći način da se vrati u meč.

Reprezentativci na Terenu

Na terenu su se istakli i reprezentativci BiH. Rade Krunić odigrao je cijeli meč za Crvenu Zvezdu, dok je Nihad Mujakić proveo 90 minuta u dresu Partizana.