Nedjelja, 22 Septembra, 2024
HomeSportNogometGoražde i Stupčanica podijelili bodove u uzbudljivoj utakmici

Goražde i Stupčanica podijelili bodove u uzbudljivoj utakmici

Utakmica između Goražda i Stupčanice

U Goraždu je odigrana uzbudljiva utakmica između domaćeg tima i Stupčanice, koja je završila rezultatom 1:1. Gledaoci su imali priliku uživati u izuzetno napetom meču.

Prvo poluvrijeme donijelo vodstvo Stupčanice

Stupčanica je povela u 16. minuti golom Anesa Vazde, koji je domaćim igračima postavio težak zadatak. Tokom prvog poluvremena, Goražde se borilo za izjednačenje, ali su Stupčanica odlično branili svoj gol.

Izjednačenje u posljednjim trenucima prvog poluvremena

U posljednjim sekundama prvog poluvremena, Goražde je uspjelo poravnati rezultat. Vernes Islamagić postigao je gol u 45. minuti, donoseći nadu svom timu i gledaocima.

Položaj na tabeli nakon utakmice

Ova utakmica je održala Stupčanicu na liderskoj poziciji sa 13 bodova, dok Goražde zauzima treće mjesto sa 11 bodova. Drugo mjesto dijeli Gradina s istim brojem bodova kao Stupčanica.

Iznenađenje na Bilinom polju

U drugom meču, Čelik je doživio iznenađujući poraz od Radničkog iz Lukavca rezultatom 1:0. Gol junaka bio je Alen Musić, koji je pogodio u 86. minuti, ostavljajući Čelik na petom mjestu sa 10 bodova.

U nastavku možete pronaći sve rezultate Prve lige FBiH i trenutnu tabelu.