HomeSportNogometSparta dominantna u Ligi prvaka: Pobjeda s 3:0 protiv neprepoznatljivih gostiju

Sparta dominantna u Ligi prvaka: Pobjeda s 3:0 protiv neprepoznatljivih gostiju

Odličan početak za Spartu

U prvoj utakmici grupne faze Lige prvaka, Sparta Prag je postigla uvjerljivu pobjedu rezultatom 3:0. Domaći tim briljirao je od samog početka, a Kairinen je pogodio već u drugoj minuti, šokirajući goste.

Brzi drugi gol

Tri minute prije završetka prvog poluvremena, Olatunji je povećao vodstvo Sparte na 2:0. Gosti, koji su bili neprepoznatljivi tokom cijele utakmice, nisu se uspjeli oporaviti od ovog udarca.

Pobjeda potvrđena trećim golom

U drugom poluvremenu, Sparta je nastavila s dominacijom. Treći gol postigao je Laci u 58. minuti, što je zapečatilo sudbinu utakmice. Konačni rezultat bio je 3:0, što je dodatno ojačalo poziciju domaćina u grupi.

Amar Dedić odigrao svih 90 minuta

Bh. reprezentativac Amar Dedić nastupio je za tim koji je pretrpio poraz, odigravši svih 90 minuta. Iako im nije pošlo za rukom da ostvare povoljan rezultat, Dedić je pokazao svoj trud na terenu.

Predstojeći mečevi

U narednom kolu, Sparta će gostovati Stuttgartu, dok će Salzburg dočekati Brest. Ovi susreti donijet će nove izazove timovima, a očekivanja su visoka.