HomeSportNogometBayern dominira protiv Dinama, Liverpool preokreće u Milanu

Bayern dominira protiv Dinama, Liverpool preokreće u Milanu

Bayern iz Minhena vodi 3:0 protiv Dinama

Bayern iz Minhena je postigao značajnu prednost u prvom poluvremenu utakmice protiv zagrebačkog Dinama. Bavarski gigant vodi rezultatom 3:0, a Modri se nalaze na ivici katastrofe. Strijelci za Bayern bili su Harry Kane, Raphael Guerreiro i Michael Olise. Zanimljivo, Bayern je imao još dva gola koja su poništena zbog ofsajda, a strijelci su bili Jamal Musiala i Serge Gnabry.

Uzbudljivo poluvrijeme u Milanu

U drugom meču u okviru Lige prvaka, Liverpool je ostvario preokret na San Siru. Milanski AC je poveo golom Christiana Puliša u trećoj minuti. Međutim, Liverpool je brzo odgovorio, a golove su postigli stoperi Ibrahima Konaté i Virgil van Dijk, tako da nakon 45 minuta vodi 2:1.

Real Madrid i Stuttgart bez golova

U duelu između Real Madrida i Stuttgarta trenutno je rezultat 0:0. Oba tima su imala nekoliko prilika, ali nisu uspjeli kapitalizirati svoje šanse. Utakmica ostaje napeta sa svima u iščekivanju promjene rezultata.