HomeSportNogometErmedin Demirović blista u pobedi Stuttgarta na gostovanju M'Gladbachu

Ermedin Demirović blista u pobedi Stuttgarta na gostovanju M'Gladbachu

Švabe osvajaju tri boda

Fudbalski klub Stuttgart ostvario je važnu pobjedu rezultatom 3:1 protiv M'Gladbacha. Junak utakmice bio je reprezentativac BiH, Ermedin Demirović, koji je postigao dva gola u samo tri minute drugog poluvremena.

Demirović privlači pažnju španskih medija

Ovaj duel pratio se s posebnom pažnjom u Španiji. Stuttgart se priprema za Ligu prvaka i sretan je što će se susresti s Real Madridom. Španski list AS posvetio je pažnju Demiroviću, ističući njegovu važnost za ekipu.

Upozorenje za Real Madrid

U naslovu AS-a stoji “Demirović upozorava Madrid”, što oslikava dobru formu bh. napadača. Njegovi golovi pomogli su Stuttgartu da dođe do prve ligaške pobjede u sezoni. Radi se o važnom trenutku za ekipu, koja se nada uspjehu protiv jednog od najvećih klubova na svijetu.

Demirović je, prema riječima španskih medija, ključna figura u napadu Stuttgarta. Njegov potencijal mogao bi predstavljati ozbiljan izazov za ekipu Carla Ancelottija.