Petak, 20 Septembra, 2024
HomeSportNogometEkipa Bratstva iz Gračanice zabilježila pobjedu, dok u Hadžićima svejedno uzbudljivo

Pobjeda Bratstva u Gračanici

Fudbalski tim Bratstva iz Gračanice ostvario je važnu pobjedu u 5. kolu. Ekipa je savladala Olovo rezultatom 1:0, a ključni trenutak dogodio se u 42. minuti. Tada je strijelac Smajić donio tri boda svom timu, dok se Olovo nije uspjelo vratiti u meč.

Uzbudljivo u Hadžićima

U drugom zanimljivom dvoboju, Radnik iz Hadžića i Čelik odigrali su neriješeno 1:1. Iako je Radnik od 16. minute igrao s igračem manje, poveli su u 35. minuti zahvaljujući odličnom golu Šehića. Čelik nije odustajao, a izjednačenje je došlo u 50. minuti preko Međuseljca.

Goražde i Gradina sa uvjerljivim pobjedama

Fudbalski klub Goražde slavio je kao gost protiv Travnika rezultatom 1:0, zahvaljujući pogotku Đuderije. U drugom meču, Gradina je razbila Radnički iz Lukavca sa ubjedljivih 4:1, pokazujući dominaciju na terenu.

Zvijezda zabilježila pobjedu

Na domaćem terenu, ekipa Zvijezde iz Gradačca ostvarila je minimalnu pobjedu nad bihaćkim Jedinstvom rezultatom 1:0. Ovim rezultatom, Zvijezda dodatno osnažuje svoju poziciju na tabeli.

Ovi rezultati 5. kola donose brojne uzbudljive trenutke na domaćoj fudbalskoj sceni.