HomeSportNogometHajduk šokiran porazom od Ružomberoka u Konferencijskoj ligi

Hajduk šokiran porazom od Ružomberoka u Konferencijskoj ligi

U večerašnjoj utakmici, Hajduk je doživio neočekivani poraz od slovačkog Ružomberoka rezultatom 1:0. Ova utakmica je odigrana na rasprodanom Poljudu u Splitu.

Rani trenutak odlučio sudbinu

Treninak koji je odlučio putnika u play-off Konferencijske lige pao je već u sedmoj minuti. Gledatelji su bili šokirani kada je Šarlija nespretno pogodio svoju mrežu, čime je omogućio Slovacima vodstvo.

Hajdukova jalova ofenziva

Hajduk je u nastavku utakmice intenzivno napadao, ali nije uspio pronaći put do izjednačenja. Ružomberok se fokusirao na čvrstu odbranu, a njihova taktika pokazala se kao vrlo efikasna.

Ružomberok u play-offu protiv Noaha

Ova pobjeda donosi Ružomberoku utješni put u play-off Konferencijske lige, gdje će se suočiti s Noahem iz Armenije. Noah je priredio senzaciju eliminacijom grčkog AEK-a.

Krah hrvatskog nogometa

Današnji rezultati dodatno su osudili hrvatski nogomet. Rijeka je ispala od švedskog Elfsborga u Evropskoj ligi, dok je Osijek eliminisan od azerbejdžanske Zire. Zanimljivo je da su svi poraženi klubovi bili nositelji.