HomeSportNogometŽeljezničar ostvaruje prvu pobjedu u sezoni protiv Veleža

Željezničar ostvaruje prvu pobjedu u sezoni protiv Veleža

Željezničar slavi pobjedu na Vrapčićima

Željezničar je konačno upisao prvu pobjedu u tekućoj sezoni, savladavši Velež sa rezultatom 2:1. Ova pobjeda dolazi nakon razočaravajućeg poraza u prvom kolu protiv Širokog Brijega na Grbavici.

Denis Ćorić zadovoljan igrom

Denis Ćorić, trener Željezničara, bio je pun hvale za svoje igrače. “Odlično smo odigrali utakmicu. Bolji smo bili svih 90 minuta i apsolutno zasluženo smo pobijedili”, izjavio je Ćorić. Istakao je i da su njegovi igrači dominirali tokom oba poluvremena, što ih je dovelo do zaslužene pobjede.

Reakcija trenera Veleža

Damir Čanadi, trener Veleža, bio je razumljivo razočaran. “Nismo dobro ušli u utakmicu, a u drugo poluvrijeme dobro smo izašli. No, nakon povrede Hrkaća, upali smo u probleme”, objasnio je Čanadi. Dodao je da su imali šanse za izjednačenje, ali ih nisu iskoristili.

Naredni izazovi

Željezničar u narednom kolu dočekuje Igman, dok će Velež gostovati Širokom Brijegu. Obe utakmice obećavaju zanimljive duele i nova uzbuđenja za navijače.