Nedjelja, 6 Oktobra, 2024
HomeSportNogometArsenal pobjednik utakmice, ali Old Trafford pretvoren u vodopad

Arsenal pobjednik utakmice, ali Old Trafford pretvoren u vodopad

U večerašnjoj utakmici između Arsenala i Manchestera Uniteda, Arsenal je izašao kao pobjednik rezultatom 1:0. Jedini pogodak na meču postigao je Leandro Trossard u 21. minuti utakmice. Međutim, ono što je privuklo najviše pažnje svjetske javnosti i navijača jeste nevjerovatan prizor na stadionu Old Trafford.

Padavine su otežavale posao igračima na terenu, ali ne toliko koliko su otežavale život navijačima na tribinama. Snimci sa stadiona koji su se proširili društvenim mrežama prikazuju pravu rijeku koja teče stepenicama stadiona i pada sa jedne etaže na drugu, završavajući na samom travnjaku.

Korisnici društvenih mreža su odmah reagovali na ove snimke i našalili se da je Old Trafford postao vodopad. Ovaj prizor je poprilično šokirao ljubitelje fudbala i mnogi su ostali bez riječi.

Video prilog koji prikazuje ove nevjerovatne snimke možete pogledati u nastavku članka. Nevjerovatno je kako su padavine ovog dana pretvorile jedan od najboljih stadiona u Evropi u pravu vodenu atrakciju.

Iako je utakmica završena rezultatom 1:0 za Arsenal, jasno je da će ovaj nevjerovatan prizor na Old Traffordu još dugo ostati u sjećanju svima koji su ga vidjeli.

Sve ove informacije i ostale detalje možete pronaći u video prilogu ispod.